Haberler

15 Temmuz ve tüm vatan Şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyoruz.

Gazilerimize de sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyoruz,minnetle...

Devamı

Hayalimdeki Oyuncaklar

Okulumuz anasınıfı öğrencileri ve İlçemiz Adnan Menderes İlkokulu anasınıfı öğrencilerinin çizmiş oldukları hayallerindeki oyuncaklar, velileri tarafından kumaşlarla hayatlarında ki oyuncaklar haline getirilmiş ve Cihanbeyli Atatürk Anaokulu olarak Oyuncak Kumbarası etkinliği düzenleyerek çocuklarımızın evlerinden getirdikleri kendi oyuncakları kumbarada biriktirilmiştir.B oyuncaklar İlçemiz Cihanbeyli Taşpınar Şehit Ümit Paydaş İlkokulu anasınıfı öğrencilerine 02/03/2020 tarihinde teslim edilmiştir.

Devamı

ORFF ÇALIŞMASI

16 ocak tarihinde okulumuz öğrencileri ve Faik Türkmen Ortaokulu anasınıfı öğrencileri , Yesh Li Yadayım ritm müziği eşiliğinde dan etmişleridir. Sonrasında yine müzik eşliğinde hareketli oyunlar oynanmış çocuklarımıza grup önünde kendilerini ifade etme şansı tanınmıştır.

Devamı

Yardımsever Çocuklar Kulübü

03/03/2020  tarihinde okulumuz öğrencileri ve öğretmenlerinin kendi imkanları ile temin ettikleri kırtasiye malzemeleri İlçemiz Vedat Kora İlkokulu Anasınıfı öğrencilerine teslim edilmiştir. Öğrencilerimiz arkadaşlarına hediyelerini teslim etmişlerdir.

Devamı

BİR KIŞ MASALI :)

Devamı

SARI GÜNÜMÜZ

Miniklerimiz sarı gününde hem rengimizi öğrendikten sonra pekiştirdiler, hem de her rengin sevilmesi gerektiğini eğlenerek öğrendiler.

Devamı

MESLEK TANITIMI ÇALIŞMALARI - BANKACI

Meslek Tanıtımı İçin İlçemiz İş Bankası Çalışanlarına Teşekkür Ederiz.  

Devamı

MESLEK TANITIMI ÇALIŞMALARI - DOKTOR

Meslek Tanıtımı İçin İlçemiz Doktorlarına Ziyaretlerinden Dolayı Teşekkür Ederiz .  

Devamı

KONYA 2023 EL ELE PROJESİ KAPSAMINDA SENİHA BELGİN İLKOKULU ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNİ C VİTAMİNİ ŞENLİĞİMİZDE MİSAFİR ETTİK

KONYA 2023 EL ELE PROJESİ KAPSAMINDA SENİHA BELGİN İLKOKULU ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNİ C VİTAMİNİ ŞENLİĞİMİZDE MİSAFİR ETTİK . C VİTAMİNİ ŞENLİĞİMİZ İLE C VİTAMİNİ DEPOLADIK, KIŞA HAZIRIZ :)

Devamı

KONYA 2023 EL ELE PROJESİ KAPSAMINDA YAPALI CİHAT KORA İLKOKULU ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNİ YERLİ MALI HAFTASINDA MİSAFİR ETTİK

KONYA 2023 EL ELE PROJESİ KAPSAMINDA YAPALI CİHAT KORA İLKOKULU ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNİ YERLİ MALI HAFTASINDA MİSAFİR ETTİK . TUTUM , YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASINI BERABER KUTLADIĞIMIZ MİNİKLER, BİRBİRLERİ İLE KAYNAŞARAK GÜZEL VAKİT GEÇİRDİLER.

Devamı

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

EN BÜYÜK ENGEL KALPLERDE Kİ SEVGİSİZLİKTİR.

Devamı

Miniklerimizin Misafirleri Var

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet SARITAŞ ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Şaban KARAKARÇAYILDIZ okulumuzu ziyaret ettiler. Müdürlerimize teşekkür ederiz.

Devamı

MAVİ GÜNÜMÜZ

Miniklerimiz mavi gününde hem rengimizi öğrendikten sonra pekiştirdiler, hem de her rengin sevilmesi gerektiğini öğrendiler.

Devamı

19 MAYIS SOKAĞIMIZ

19 Mayıs Sokağımız miniklerin elinden .

Devamı

Trafik Hayattır

İlçemiz Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri çocuklarımıza trafik eğitimlerini verdiler ve hediyelerimiz aldık. Artık her birimiz bir Trafik Dedektifiyiz.

Devamı