Haberler - Cihanbeyli Atatürk Anaokulu

Haberler

BİR KIŞ MASALI :)

Devamı

SARI GÜNÜMÜZ

Miniklerimiz sarı gününde hem rengimizi öğrendikten sonra pekiştirdiler, hem de her rengin sevilmesi gerektiğini eğlenerek öğrendiler.

Devamı

MESLEK TANITIMI ÇALIŞMALARI - BANKACI

Meslek Tanıtımı İçin İlçemiz İş Bankası Çalışanlarına Teşekkür Ederiz.  

Devamı

MESLEK TANITIMI ÇALIŞMALARI - DOKTOR

Meslek Tanıtımı İçin İlçemiz Doktorlarına Ziyaretlerinden Dolayı Teşekkür Ederiz .  

Devamı

KONYA 2023 EL ELE PROJESİ KAPSAMINDA SENİHA BELGİN İLKOKULU ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNİ C VİTAMİNİ ŞENLİĞİMİZDE MİSAFİR ETTİK

KONYA 2023 EL ELE PROJESİ KAPSAMINDA SENİHA BELGİN İLKOKULU ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNİ C VİTAMİNİ ŞENLİĞİMİZDE MİSAFİR ETTİK . C VİTAMİNİ ŞENLİĞİMİZ İLE C VİTAMİNİ DEPOLADIK, KIŞA HAZIRIZ :)

Devamı

KONYA 2023 EL ELE PROJESİ KAPSAMINDA YAPALI CİHAT KORA İLKOKULU ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNİ YERLİ MALI HAFTASINDA MİSAFİR ETTİK

KONYA 2023 EL ELE PROJESİ KAPSAMINDA YAPALI CİHAT KORA İLKOKULU ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNİ YERLİ MALI HAFTASINDA MİSAFİR ETTİK . TUTUM , YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASINI BERABER KUTLADIĞIMIZ MİNİKLER, BİRBİRLERİ İLE KAYNAŞARAK GÜZEL VAKİT GEÇİRDİLER.

Devamı

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

EN BÜYÜK ENGEL KALPLERDE Kİ SEVGİSİZLİKTİR.

Devamı

Miniklerimizin Misafirleri Var

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet SARITAŞ ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Şaban KARAKARÇAYILDIZ okulumuzu ziyaret ettiler. Müdürlerimize teşekkür ederiz.

Devamı

MAVİ GÜNÜMÜZ

Miniklerimiz mavi gününde hem rengimizi öğrendikten sonra pekiştirdiler, hem de her rengin sevilmesi gerektiğini öğrendiler.

Devamı

19 MAYIS SOKAĞIMIZ

19 Mayıs Sokağımız miniklerin elinden .

Devamı